KONCIPIENT

KONCIPIENT/KA - Malá advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 – Karlíně (www.jandus.cz), se zaměřením na obchodní a spornou agendu v rámci generální praxe hledá koncipienta/ku.

Základní předpoklady: radost ze života, schopnost naslouchat jiným a snaha porozumět jejich (právním) problémům, sebeúcta (nezaměňovat s arogancí), přiměřená soutěživost a současně schopnost týmové práce, nadšení pro pracovní úspěchy, schopnost dotahovat věci do (zdárného) konce, samostatné uvažování, pečlivost a smysl pro detail, schopnost analýzy, aktivní přístup k řešení problémů, dobré organizační a komunikační schopnosti, ochota pracovat na svém talentu, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita a příjemné vystupování. Pak samozřejmě také podmínky vyžadované zákonem o advokacii, předchozí (studentská) praxe výhodou, perfektní znalost češtiny s vynikajícími vyjadřovacími a formulačními schopnostmi, velmi dobrá znalost anglického jazyka, všeobecný přehled a výborná orientace v platném právu, znalost práce na PC (MS Office, ASPI, Beck-Online).

Náplň práce: právní praxe, jejímž cílem je získat pod vedením a dohledem advokáta znalosti a osvojit si zkušenosti potřebné k výkonu advokacie, zejména v rámci různých právních specializací zpracování rešerší a navazujících právních analýz včetně návrhů konkrétních řešení právních problémů, vypracování podání, účast na jednání s klienty, zastupování při jednotlivých úkonech, jednání před soudy, účast na publikační činnosti.

Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, získání zkušeností, příležitost odborného profesního růstu, možnost všestranného rozvoje, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, perspektivu dlouhodobé spolupráce. Nástup dohodou.

V případě zájmu zašlete na adresu: jandus@jandus.cz svůj strukturovaný životopis a motivační dopis s odůvodněním svého zájmu pracovat v advokacii.